שפר את הנשימה שלך

שפר את הנשימה שלך עם משחקי נשימה!שפר את קליטת החמצן וריכוזו והפחת את התקפי האסטמה

צפה בוידאו

עםמשחקי הנשימה של BREATHING+ ילדים מתרגלים נשימה תוך כדי הנאה וכייף בו זמנית.התרגילים עוצבו ע"י לימוד טכניקות הנשימה. רק הטכניקות האפקטיביות ביותר ניבחרו למוצר.

הירשם חדשות

איך זה עובד?

תרגילי BREATHING+ מבוססים על הארכת הוצאת האוויר בשפתיים קפוצות. הוצאת האוויר בדרך זו מעלה את כמות האוויר הננשף מכיוון שכשמוציאים אוויר עם היתנגדות, משתמשים גם בסרעפת.לכן נשיפה זו לעיתים משויכת לנשימה סרעפתית.במעגלים מקצועיים תרגילים אלו ידועים כ: "PURSED LIPS EXCERCISES" רופאים ממליצים עליהם לכל מי שסובל מאסטמה ושאר מחלות הריאה ולאנשים במצבי לחץ.הפכנו תרגילים אלו למישחק בכדי להגדיל מוטיבציהולהבטיח שהתרגילים יבוצעו באופן הנכון

נשימה היא דו שיח פנימי של מערכת העצבים.הכנסת אוויר מעוררים אותנו להיות מוכנים לפעולה.הוצאת אוויר, לעומת זאת, מרגיעה, מעוררת לעיכול ומרפה שרירים. בהתמודדות עם מתח , זה נורמלי שנקח אוויר ונחזיק אותו בפנים.למרה הצער,במקביל, עולה הדופק, ועולה שחרור הורמונים של מתח, מצב שמכניס את הגוף למצב סוער. שליטה מודעת בנשימה, לכן, היא הצעד הראשון לשליטה במתח.

למד עוד על טכניקת הנשימה באתר כאן.

Box

הירשם חדשות

הירשם

הערכה כוללת

- ממשק נשימת BREATHING+
- יותר מ-30 משחקי נשימה ל-Windows, Mac, Android and iOS
- אפליקציות למתח
- שנתיים מנוי לערוץ טלויזיה נשימה *
- כלים לגלישת אינטרנט **
- שנתים תמיכה ועזרה
- שנתים אחריות

* נשימה טלוויזיונית היא דרך לצפות בטלוויזיה ולשפר את הנשימה באותו זמן.הוידאו יוקרן רק כל עוד המישתמש מבצע את התרגילים.צפייה בסירטונים ביוטיוב יהפכו לחוויה מהנה,ותירגול מעשי של נשימה!
** נשימה מגוללת היא כלי לגלילת מסך גלישה באינטרנט או קריאת מסמכים על-ידי שימוש בתרגילי נשימה.אפשרי בדפדפן כרום כ- ADD-ON ובשאר הדפדפנים כ BOOKMARK.

המוצר מתאים מגיל 7 ומעלה

W3Schools

אם יש בעייה ברכישה, טלפן0732641569 אם אינך מרוצה אפשר להחזיר את המוצר תוך 14 יום להחזר מלא מלבד תשלום על המישלוח.הרכישה און ליין שומרת את המידע על התשלום פרטיו. הקנייה מאובטחת באופו מלא.
Facebook YouTube Twitter Pinterest
משחקי הנשימה שלנו הינם לשימוש בקליניקה וגם בבית בכדי לעזור למטופלים לש שליטה בהתקפי קוצר הנשימה ולהחלים במהרה לאחר ניתוחים או מחלות המשפיעים על הנשימה,תוך הקלה על מתח וחרדה.
קרא את הדוח הקליני כאן. למד עוד על קבוצת המחקר שלנו כאן.
Copyright: Zdrav dih d.o.o., Tehnološki park 19, 1000 Ljubljana, Slovenia | Telephone: +386 31 380 511 | e-mail: [email protected] | www.breathinglabs.com