Nefes Alma
Geliştirme!

Breathing Games (Solunum oyunları) ile solunumunu geliştir! Aldığın oksijeni miktarını arttır, daha fazla enerji kazan ve daha rahat hissetmeyi öğren.Ayrıca astım hastaları için uygundur.

Video izle

Breathing+ nefes alma egzersizleriyle, çocuklar eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda nefes alma pratiği yaparlar.Bu egzersizler, solunum teknikleri üzerinde çalışılarak tasarlandı.Tasarlamak için yalnızca en etkili teknikler seçildi ve kullanıldı.

Pretplatite se na e-vijesti

Nasıl çalışır?

BREATHING+ nefes egzersizleri, dudaklar yoluyla uzatılmış nefes vermeye dayanır. Bu şekilde nefes vermek , burundan nefes vermekten 2 veya 3 desilitre daha fazla havanın çıkmasını sağlar çünkü dirençle nefes verdiğimizde diyaframımızı kullanırız. Bu nedenle bu tür soluma sıklıkla diyafram solunumu olarak adlandırılır. Profesyonel çevrelerde bu egzersizler "dudak soluma" olarak bilinir. Doktorlar astım ve pulmoner hastalıklardan muzdarip olan herkese ve stres altındaki kişilere bunu önerir. Motivasyonu arttırmak ve egzersizlerin doğru yapılmasını sağlamak için bu egzersizleri oyunlara dönüştürdük.

Nefes alma, sinir sistemimizin iç diyalogudur. Nefes alırken bizi sakinleştirir, sindirimi harekete geçirir ve kasları rahatlatır; Nefes alırken solunum sistemimiz bizi uyarır ve harekete hazır hale getirir. Stresle karşı karşıya kaldıkça havayı solumak ve tutmak bizim için normaldir. Ne yazık ki, bunu yaparak kalp atış hızımızı arttırıyor ve stres hormonlarının salınmasını tetikliyoruz ve bu da vücudu gerginlik döngüsüne sokuyor. Bu nedenle, nefesle ilgili bilinçli kontrol, stres ve işle ilgili yüklerin yönetimi için atılan ilk adımdır.

Solunum, kalbi doğrudan etkileyen tek bilinçli fonksiyon olduğundan nefesimizi kontrol ederek hipertansiyon ve aritmi gibi hastalıkları başarıyla tedavi edebiliriz. Her nefes aldığımızda kalp atış hızımızı ve kalbin kontraktil gücünü arttırırız. Nefes verirken karşıt etkiye ulaşırız ve vücudumuzun rahatlamasına neden oluruz. Sığ solunum, kalbi anormal bir ritme zorlar ve birçok kardiyovasküler koşulda ortaya çıktığı bilinen sinir sisteminin sempatik tonusunu uyarır.

Solunum teknikleriyle ilgili daha fazla bilgi öğren. burada.

Box

Yeniliklerden haberdar ol

Abone ol

Kit şunları içerir:

- BREATHING+ solunum arayüzü
- Windows , Mac , Android ve IOS için 30'dan fazla nefes alma egzersizi oyunu.
- Strese karşı nefes alma uygulamaları.
- Breathing telivizyon kanalına 2 yıllık abonelik, Breathing TV ™ *
- Web tarama araçları:Breathing Scrolling ™
- İki yıllık destek ve yardım
- İki yıllık garanti

* Breating televizyonu, televizyon izlerken aynı zamanda solunumu geliştirmenin başarılı bir yoludur. Video sadece kullanıcı egzersizleri yaptığı sürece gösterilir. Youtube ' da klipleri görüntüleme, eğlenceli ve etkili solunum egzersizlerine dönüşür.
** Nefes Scrolling, nefes egzersizleri kullanarak web siteleri veya belgeler arasında gezinmek için kullanılan bir araçtır. Chrome web tarayıcısında bir eklenti olarak ve diğer tarayıcılarda bir yer imi olarak çalışır.

Bu ürün 7 ve üzeri yaş için uygundur.

W3Schools

Sorun mu yaşadınız? +386 31-380-511 arayın. Üründen memnun olmazsanız 15 gün içinde iade edebilirsiniz(iade edilen ürün için sadece posta parası ödemeniz gerekecektir).Online mağazamız kişisel ve veri bilgilerinizi korur.Tamamen güvenli online alışveriş yapabilirsiniz.
Facebook YouTube Twitter Pinterest
Breathing Labs video oyun tabanlı nefes egzersiz teknolojisinin lider sağlayıcısıdır. Solunum oyunlarımız, hastaların astım ataklarını kontrol altına almalarına, ameliyat veya hastalık sonrasında daha hızlı iyileşmelerine, dayanıklılığı arttırmalarına ve stres ve kaygıları azaltmalarına yardımcı olmak için hem klinik hem de ev ortamlarında kullanılır. Klinik raporunu okuyun: burada. Araştırma grubumuz hakkında daha fazla bilgi öğrenin. ovdje.
Copyright: Breathing Labs Ltd, Tehnološki park 19, 1000 Ljubljana, Slovenia | Telephone: +386 31 380 511 | e-mail: [email protected] | www.breathinglabs.com